top of page

Věrnostní program GTL+

Obecné podmínky a používání věrnostního programu GTL+.

Registrace

Pro zapojení do věrnostního programu je nutný vyplnit registrační formulář zde na webu v sekci Program+ - Registrace.

Pro úspěšnou registraci je potřeba vyplnit pravdivě všechny pole ve formuláři.

2

Potvrzovací e-mail

- Na Vámi zadanou e-mailovou adresu, která byla uvedena v registračním formuláři, obdržíte potvrzovací e-mail o úspěšné registraci. 

- Pokud jste v krátké době potvrzovací e-mail neobdrželi je pravděpodobný, že se nachází v HROMADNÉ POŠTĚ nebo ve SPAMU. 

3

Sbíraní věrnostních bodů

- Po úspěšné registraci a obdržení potvrzovacího e-mailu jste připraveni sbírat body. 

- Pro udělení věrnostního bodu pod Váš profil je zapotřebí po dokončení jakékoliv přepravy sdělit řidiči Vaše jméno nebo email. Řidič Vám poté může udělit věrnostní bod za přepravu pod Váš profil.

- Pokud řidiči nebude sděleno po dokončení přepravy Vaše jméno nebo emailová adresa, není možný připsat věrnostní bod pod Váš profil.

- Při duplicitě jmen se pro ověření a správnosti Vašeho profilu využije telefonní číslo nebo e-mail zadaný při registraci.

- Aktuální stav dosažených věrnostních bodů si můžete zjistit u řidiče v rámci přepravy nebo přes chat na Messengeru a WhatsAppu. 

4

Service Name

This is your Services Page. It's a great opportunity to provide information about the services you provide. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share with site visitors.

Get in Touch

This is a Paragraph. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start editing the content.

bottom of page